opinie Czerwony Wieprz

Czerwony Wieprz - restauracja przyjazna dzieciom

Oberża Pod Czerwonym Wieprzem to rodzinna restauracja szczególnie przyjazna dzieciom.
Nasze niezobowiązujące wnętrza i przyjazna atmosfera oraz w sezonie letnim klimatyczny ogródek, sprzyjają rodzinnemu biesiadowaniu.

W naszym oryginalnym jadłospisie najmłodsi smakosze znajdą specjały przygotowane przez Szefa Kuchni specjalnie dla Nich, a wśród nich m.in.:
       - Rosołek Misia Kolargola
       - Pierogi Wila i Zająca
       - Schabowy Misia Uszatka
       - Szarlotkę Pszczółki Maji

i wiele innych przysmaków.

Rodzice
w naszej regularnej Karcie Dań, oprócz potraw bardziej wyszukanych, znajdą takie przeboje polskiego, „niedzielnego” stołu jak: rosół z kury z domowym makaronem, barszczyk czerwony z kołdunami, wybór pierogów, tradycyjny schabowy z mizerią czy kaczka z pieca - z pieczonym jabłkiem i buraczkami.

Szeroki wybór ryb i sałat zaspokoi oczekiwania poszukujących lekkich dań, a koneserów słodkości nasz cukiernik uraczy jednym z pysznych deserów, wśród których szczególnie polecamy "Gwiazdę Fidela" - bezę migdałową na sosie z truskawek, podobno najlepszą w Warszawie.
 
Dla najmłodszych i ich rodziców przygotowaliśmy szereg udogodnień i atrakcji:
- kolorowanki, rebusy i zgadywanki
- przewijak dla maluszków
- krzesełka dla najmłodszych
 
Naszym atutem jest także to, że bez konieczności wjeżdżania do ścisłego centrum,  można dojechać samochodem bezpośrednio pod lokal. 
 
Nasza restauracja walczy o miano najbardziej "rodzinnej restauracji w Warszawie". Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w gościnnych progach Oberży pod Czerwonym Wieprzem obfitował w miłe chwile i najlepsze doznania kulinarne, a dzieciom przysorzył wiele radości.
  
Serdecznie zapraszamy!
Do pobrania także menu dla dzieci w pliku PDF. 
 
Malowany świat
Zawsze cieszę się, kiedy idziemy tu z rodzicami. Można się najeść i długo bawić. Wszystkimi zabawkami!
Adam, 6 lat.
 
Relaks dla rodziców
W takich lokalach brakuje „Strefy Dzieci”, bo faktycznie, kiedy chcemy się z mężem wybrać na obiad czy spotkanie ze znajomymi, myślimy, gdzie zostawić na te kilka godzin nasze dzieci. Nie w każdym lokalu są takie miejsca, a w Czerwonym Wieprzu jest i dobre jedzenie, i możliwość zajęcia najmłodszych.
Joanna, 37 lat.
 
Zabawa
Zawsze jak tata tam idzie, to chce z nim. Fajne miejsce!
Mateusz, 5 lat.
 
Jak ojciec z synem
Robimy z przyjacielem takie małe spotkanie, raz na miesiąc. On zabiera swoje dzieci, ja swoje i wybieramy się do Wieprza na obiad i duże piwo. Żony mają od nas odpoczynek, a dzieci się świetnie bawią.
Michał, 39 lat.