opinie Czerwony Wieprz

W ofercie Restauracji

Jeżeli chcą Państwo spędzić czas w niebanalny sposób, w miłej atmosferze oraz klimatycznych i niezobowiązujących wnętrzach starej komunistycznej restauracji dla partyjnych elit, delektując się kulinarnymi specjałami tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej z kultowego już okresu PRL, przy okazji odnajdując smaki z dzieciństwa i sekrety kuchni socjalistycznej dawnych „Demoludów”, to serdecznie zapraszamy do Czerwonego Wieprza – jedynej w swoim rodzaju, najbardziej oryginalnej i nietuzinkowej restauracji w Warszawie.

Nasza restauracja ze swoistą elegancją i poczuciem humoru łączy w sobie najlepsze walory polskiego stołu z czasów już słusznie minionych, z prawdziwie polską gościnnością i duchem historii.

Nasi najlepsi kucharze, w rytm przebojowych szlagierów PRL, zabiorą Państwa w niepowtarzalną kulinarną podróż w czasie.

Oferujemy możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez i przyjęć okolicznościowych, zarówno w formie eleganckiego i wystawnego bankietu w stylu partyjnych dygnitarzy, jak i nieformalnej, w radosnym klimacie PRL-owskiej biesiady.

Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszej restauracji dostarczył naszym Gościom niezapomnianych wrażeń, o czym świadczy szerokie grono naszych stałych klientów. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, aby spełnić wszelkie, nawet najbardziej nietypowe oczekiwania.
Nasz personel zawsze służy Państwu pomocą i fachowym doradztwem.

Wcześniejsza rezerwacja miejsc oraz ustalenie menu umożliwią nam szybką i sprawną obsługę.

Świadczymy także usługi cateringowe.