opinie Czerwony Wieprz

Dla firm

Serdecznie zapraszamy do organizacji spotkań biznesowych i firmowych .

Goście, którzy odwiedzają naszą restaurację mają możliwość obcowania z unikalnym i nigdzie indziej nie spotykanym klimatem, łączącym w sobie walory doskonałej polskiej i międzynarodowej kuchni z kultowego już okresu PRL,  z niepowtarzalną atmosferą starej, komunistycznej restauracji dla partyjnych elit.

Czerwony Wieprz to doskonałe miejsce na business lunch, oficjalny obiad lub kolację, firmowy bankiet 
czy relaks w gronie przyjaciół
po ciężkim dniu pracy.

Jak mawiają nasi stali bywalcy – uczczenie w Oberży udanej transakcji, awansu czy podpisania umowy  przynosi szczęście i wróży niebawem kolejne sukcesy, a organizowane z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy tradycyjne „Śledziki” i” Jajeczka” zwiastują dobrobyt i powodzenie.

Posiadamy 3 w pełni klimatyzowane sale (w tym specjalnie wydzieloną salę VIP dla 14 osób), w których łącznie możemy podjąć do 200 osób w formie zasiadanej lub do 500 osób w formie „stand party”.  

Na życzenie Gości każdą z sal  możemy odseparować o pozostałej części restauracji.

Dodatkowo w okresie letnim dysponujemy klimatycznym i wygodnym ogródkiem dla ok. 100 gości.

Organizujemy:
  • Toasty – swobodne przyjęcia, trwające przeważnie ok. 1 godziny
  • Coctail Party – przyjęcie stojące, z serwowanymi przez kelnerów drobnymi przekąskami i napojami
  • Przyjęcia bufetowe – organizowane w formie stojącej lub mieszanej stojąco-siedzącej, przy wykorzystaniu tzw.  „stołów szwedzkich”, na których serwujemy przekąski, dania gorące oraz patery z deserami i owocami
  • Przyjęcia angielskie – bardzo eleganckie przyjęcia stojące, z bogatym wyborem zimnych i gorących przekąsek
  • Konferencje – spotkania i  prelekcje  połączone z poczęstunkiem w formie bufetowej, z drobnymi przekąskami zimnymi i ciepłymi  lub połączone z oficjalnym obiadem/ kolacją.  Dysponujemy sceną, mikrofonami, nagłośnieniem, rzutnikiem multimedialnym, ekranem oraz mównicą.
  • Kolacje artystyczne – połączone  z oprawą muzyczną i występami artystycznymi w lokalu oraz na życzenie z wycieczką wesołym autobusem typu „Ogórek” po najciekawszych miejscach socjalistycznej i komunistycznej warszawy, z wódeczką i ogórkami na pokładzie
  • Catering

Istnieje także możliwość wynajęcia lokalu na wyłączność.

Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu usług gastronomicznych na najwyższym poziomie,
zarówno w restauracji jak i w formie cateringu, który możemy zorganizować w Państwa firmie.

W swojej historii mieliśmy zaszczyt podejmować wiele  firm, korporacji, ambasad oraz uznanych w Polsce i na świecie osobistości, wśród których znaleźli się m.in.:  Polska Para Prezydencka – Państwo Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis, niepokonany bokserski mistrz świata wszechwag Lennox Lewis, gwiazdy światowego footbolu – Karim Benzema (Real Madryt), Franck Ribery (Bayern Monachium), Eric Abidal (FC Barcelona), Florent Malouda (Chelsea Londyn) oraz Laurent Blanc (mistrz świata i trener reprezentacji Francji).

Nasza restauracja zlokalizowana jest w dogodnym miejscu, u zbiegu ulic Żelaznej i Chłodnej, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych, tramwajowych oraz Metra.  Naszym atutem jest także to, że bez konieczności wjeżdżania do ścisłego centrum można dodjechać samochodem bezpośrednio pod lokal.

Serdecznie zapraszamy do Oberży Pod Czerwonym Wieprzem. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby wizyta w naszej restauracji była dla Państwa i Waszych Gości niezapomnianym, nie tylko kulinarnym przeżyciem.  

W przypadku zainteresowania wizytą w naszej restauracji lub cateringiem prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@czerwonywieprz.pl lub pod nr telefonu:  +48 22 850 31 44