opinie Czerwony Wieprz

Oferta dla grup i biur podróży

Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy. Goście, którzy odwiedzają naszą restaurację mają możliwość zetknięcia się z unikalnym i nigdzie indziej niespotykanym miejscem, łączącym w sobie walory doskonałej polskiej i międzynarodowej kuchni z okresu PRL z niepowtarzalnym klimatem starej komunistycznej restauracji dla partyjnych elit.

 Restauracja urządzona jest w oryginalnym stylu i wyposażona w wiele ciekawych eksponatów „z epoki”, z których wiele posiada wartość muzealną, co dodaje Oberży dodatkowego uroku.

O popularności i atrakcyjności Czerwonego Wieprza świadczy liczne grono osobistości z Polski i całego świata, które uznały naszą restaurację za wartą odwiedzenia w trakcie pobytu w Warszawie. Wśród nich znaleźli się m.in.: polska Para Prezydencka – Państwo Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis, niepokonany bokserski mistrz świata wszechwag Lennox Lewis, gwiazdy światowego footbolu – Karim Benzema (Real Madryt), Franck Ribery (Bayern Monachium), Eric Abidal (FC Barcelona), Florent Malouda (Chelsea Londyn) oraz Laurent Blanc (mistrz świata i trener reprezentacji Francji ).

Czerwony Wieprz został zauważony także przez światowe media. Artykuły o restauracji publikowane były m.in. w Hong Kongu, Stanach Zjednoczonych, Rosji i Skandynawii, a największa japońska telewizja NHK przeprowadziła bezpośrednio z Oberży do studia telewizyjnego w Tokio transmisję „na żywo”, gdzie byliśmy uczestnikami nadawanego w tzw. „prime time” programu „Eru Mundo”.

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są liczne, w tym międzynarodowe nagrody i wyróżnienia, m.in. od hiszpańskiego stowarzyszenia TRADE LEADERS’ CLUB, które w trakcie Międzynarodowych Targów Turystycznych FITUR 2012 w Madrycie uhonorowało naszą restaurację prestiżową nagrodą „New Millennium Award 2012”, zaliczając Oberżę Pod Czerwonym Wieprzem  do grona 25 najlepszych restauracji na świecie, obsługujących branżę turystyczną. Zostaliśmy także wyróżnieni „Certificate of Excellence 2012”przez amerykański portal TRIP ADVISOR, na którym turyści z całego świata oceniają odwiedzane restauracje i hotele.

Posiadamy 3 w pełni klimatyzowane sale (w tym specjalnie wydzieloną salę VIP dla 14 osób), w których łącznie możemy podjąć do 200 osób w formie zasiadanej lub do 500 osób w formie „stand party”, przy bufetach szwedzkich. Każdą z sal na Państwa życzenie możemy odseparować o pozostałej części restauracji.

Dodatkowo w okresie letnim dysponujemy klimatycznym ogródkiem dla ok. 100 gości.
Nasza restauracja zlokalizowana jest w dogodnym miejscu, u zbiegu ulic Żelaznej i Chłodnej, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych, tramwajowych oraz Metra.  

Naszym atutem jest także to, że bez konieczności wjeżdżania do ścisłego centrum,  można podjechać autokarami bezpośrednio pod lokal.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.  Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby wizyta w naszej restauracji była dla Państwa Gości niezapomnianym, nie tylko kulinarnym przeżyciem.
 

W sprawie ofert oraz w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@czerwonywieprz.pl lub telefon pod nr  +48 22 850 31 44.