opinie Czerwony Wieprz

Dla rodzin z dziećmi

Z otwartymi ramionami witamy w naszych progach rodziny z dziećmi.

Nasze niezobowiązujące wnętrza i przyjazna atmosfera oraz w sezonie letnim klimatyczny ogród  od lat sprzyjają rodzinnemu biesiadowaniu.

Szczególnie zapraszamy na sobotnie i niedzielne obiady, gdzie w menu, oprócz dań bardziej wyszukanych, znajdą Państwo takie przeboje polskiego „niedzielnego” stołu jak: rosół z kury z domowym makaronem, barszczyk czerwony z kołdunami, wybór pierogów, tradycyjny schabowy z mizerią czy kaczka z pieca, z pieczonym jabłkiem i buraczkami.

Szeroki wybór ryb i  sałat zaspokoi oczekiwania poszukujących lekkich dań, a koneserów słodkości nasz cukiernik uraczy jednym z pysznych deserów, wśród których szczególnie polecamy bezę migdałową na sosie z truskawek - podobno najlepszą w Warszawie.

Dla najmłodszych i ich rodziców przygotowaliśmy szereg udogodnień i atrakcji:
  • specjalne Menu dla małych smakoszy
  • weekendowy kącik zabaw z animatorami
  • kolorowanki, rebusy i zgadywanki
  • przewijak dla maluszków
  • krzesełka dla najmłodszych
  • śliniaczki

Naszym atutem jest także to, że bez konieczności wjeżdżania do ścisłego centrum,  można dojechać samochodem bezpośrednio pod lokal.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszej restauracji obfitował w miłe chwile i najlepsze doznania kulinarne, a weekendowe (i nie tylko) biesiadowanie w Oberży pod Czerwonym Wieprzem, w gronie rodziny i przyjaciół, na stałe zagościło w Państwa kalendarzu.

W sprawie rezerwacji lub  jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@czerwonywieprz.pl lub pod nr telefonu:  +48 22 850 31 44.

Serdecznie zapraszamy!